Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.04.16, 22:24   #4
alamancı
Tam Üye

alamancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 132
Ettiği Teşekkür: 234
Aldığı Teşekkür: 834
Rep Derecesi : alamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzel
Ruh Halim: Depresyonda
Standart Cevap: Kılıçdaroğlu Yüzde Yüz Haklı! - Ayşe Arman

Gerici ideolojiler, adam kayırma ve dinde sapkınlık, Türkiye'yi savunmasız ve acı çekecek hale getirdi.

AKP iktidarları süresince sapıkınlıklar, sapıklıklar o kadar arttı ki, bu olayların hepsi neredeyse unutulup gidiyor. Kuran Kurslarındaki kız öğrencilerin kaldığı evlerde çıkan yangınlar kapıların açılmaması sonunda ölen çocuklar.

Çocuklara tecavüz eden sapıkların cezalarının iyi hal indirimi adı altında en hafif ceza almalarının sağlanması,

Son olarak tecavüzcüye verilen ‘SAYGIN TUTUM’ indirimini haber yapan muhabire dava açılması.

ENSAR vakfına ait evlerde 45 çocuğa tecavüz ediliyor sadece bir sapık tutuklanıyor. Konu ile ilgili CHP Milletvekillerinin raporu TBMM de okundu. Ama bir defadan bir şey olmaz mantığıyla MHP’nin verdiği araştırma önergesi AKP’li milletvekillerince ret edildi.

Çocuklara karşı yalnız cinsel tacizler yapılmıyor, daha küçücük yaşlarında nefret ve kin duyguları ile donaltılıyorlar.
Diyanet İşleri Başkanlığı 'bu yarışta ben de varım" diyor.
Başkanlık yeterli olmayınca "Çok muhterem' Hocalar devreye giriyor.
Örneğin '8 yaşındaki kızların evlendirilmesi' fetvasını veren zat.

Tek kelimeyle : Sapıklık.

İş bununla da bitmiyor:

Fetva hazır : Kadın öldükten sonra koca son kez eşiyle cinsel ilişki kurabilir.
Ama öldükten 6 saat içinde. Yani ceset soğumadan.

Bu çocuklara her gün topluca aşağıdaki yemin ettiriliyor.

"Ben Muhammed Müslüman ümmetindenim ...Türkiye dinsiz, laik bir memleket haline gelmiştir. Hayatımı, Mustafa Kemal dinsizliği ile savaşa adayacağıma, Türkiye´yi bir din ve şeriat devleti haline getirmek için mücadele edeceğime, Kemal Paşa zamanında çıkarılan dinsiz kanunların tatbikini önleyeceğime...kısa zamanda, ümmet esasına dayanan şeriat devletinin kurulması için devlet idaresinde (Türkiye Cumhuriyeti Devleti) söz sahibi olacak mevkilere gelmek için çalışacağıma, dinim, Allah’ım ve bütün mukaddesatım üzerine yemin ve kasem ederim"

Yukarıdaki yemini Tayyip Erdoğan da etmiştir. Bu belge Trabzon Tire Askeri arşivinde mevcut olup; HugeDomains.com - OyTrabzon.com is for sale (Oy Trabzon) sitesinde Tarhan Taykent tarafından yazılmıştır. Ayrıca (Prof Fehmi Yavuz: Ölüm Duyuruları, Dayanışma Yayınları Ankara 1983, s.16)