Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.04.16, 01:48   #7
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 436
Ettiği Teşekkür: 8504
Aldığı Teşekkür: 10093
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kılıçdaroğlu Yüzde Yüz Haklı! - Ayşe Arman

Ayşe Arman; ''Kılıçdaroğlu için %100 haklıdır'' diyor...
Gülse Birsel ise ''terbiyesiz...''
İkisinin arasında kocamaaan bir sofistike fark var...
Türk milletinin aklı bir garip çalışıyor maalesef, adamlar hırsızlık yapıyorlar, telefon konuşmaları ifşa ediliyor çıkıp adeta itiraf gibi, bizi dinlemişler diyorlar, telefon dinlenmesi memleketi soymaktan daha kötü çünkü...
Şimdi aynı mantık yine devrede, birileri 45 çocuğa tecavüz ediyor, sapıklıkla suçlanıyorlar, Kılıçdaroğlu; ''Ensar vakfının önüne yatıyorsunuz'' diyor ki bu sözün patenti kendilerine aittir, Kılıçdaroğlu sapık oluyor...
Tam bir yavuz hırsızlık örneği...
Neymiş! Bir kadına bu söz söylenir miymiş!..
Peki bir çocuğa tecavüz edilir mi?
Orasını karıştırmayın, siz cambaza bakın.
Dedim ya tam bir yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış misali...
Farzedelim Kılıçdaroğlu yanlış yaptı, ekmeklerine yağ sürdü...
Peki bu, çocuklara tecavüz etmeyi meşrulaştırır mı! Ya da görmezden gelinmesini gerektirir mi!
Elbette hayır çünkü akıl, mantık bunu söyler.
Bütün bunların hepsi bir yana, bugün Kılıçdaroğlu çok önemli bir konuya parmak bastı, bana göre yerin dibine girdiklerinin resmidir, çünkü Türkçe'ye ve kavramlara hakim olan herkes çok iyi bilir ki o deyim argo olmakla birlikte asla cinsellik içermez, asıl buradan cinsellik çıkaranlar, akıllarının ardında ne olduğunu göstermesi açısından siyasi sapıktır, ben de Kılıçdaroğlu gibi merak ediyorum; kendi ağzından dolmabahçe sarayında vapurlardan inen kadınların eteklerinin boyuna baktığını alenen sıkılmadan söyleyen mi siyasi sapıktır, ya da terbiyesizdir yoksa TDK'na göre bir kişiyi ya da kurumu korumak, kollamak anlamına gelen ''önüne yatmak'' deyimi mi?

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.