Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.04.16, 23:53   #6
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Ben Kimim... (nurideniz34)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi nurideniz34 Mesajı göster
1949 istanbul doğumluyum. 1973 yılında Kimya ve işl. mühendisliğini bitirdim. 2004 - 2014 yılları arasında olmak üzere ağabeyimle birlikte baba yadigarı balıkçı gemimiz ile toplam 10 yıl balıkçılık yaptım.

Kadıköy, Moda'da oturuyorum. İnsanlarla konuşmayı, paylaşımı, dostluk kurmayı çok severim. Fobim yoktur. Hobilerim arasında; balık tutmak, resim yapmak, yüzmek, tenis oynamak, her çeşit müzik dinlemek ve seyahat etmek gelir.

Hayatımda, İçki içmedim, sigara kullanmadım, kumar oynamadım. Çevreme karşı fevkalade duyarlıyım. Mahallemizin temiz olması adına belediye ile devamlı yazışma içerisindeyim. Bazı durumlarda gazete yazarlarımızla da mail'leşmekteyim.

Aslen Karadenizli Rize'liyim. Her konuda kişilerle iletişim kurabilecek sıcak bir yapıcı karaktere sahibim. Benim özümü okudunuz, yazılarımı da okuyacağınıza yüzde yüz eminim. Burcum Aslan burcudur. Allah bağışlasın 4 torunum var.

Hepinize teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum... Sevgi ile kalınız ve beni mutlaka hatırlayınız .

Nuri DENİZ
Çok güzel bir tanıtım olmuş, ellerine sağlık, tekrar hoş geldin..

Yazını okuyunca ne kötü biri olduğumu anladım, gülümsedim açıkçası.

Kumar vardı kurtuldum şükür, sigara hala var, içki hala var ama müptelası değilim, sigarayı illaki bırakmam lazım, beceremiyorum.

Basakca'nın dediği gibi insanlıkarayan'a pek iş bırakmamışsın..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.