Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.04.16, 17:24   #93
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32325
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Türk Erkeğinin En Belirgin Özelliği Hangisi?

Geçmişe baktım sadece bir övücü mesaj girmişim kendimle ilgili..

Evet kendimi yereyim biraz. Şöyle ayna karşısına geçiyorum ve şıkları değerlendiriyorum

* Kıskanç Olmaları
Eğer bir kadın benden ayrılacaksa kıskançlıktan değil kıskanç olmamamdan ötürü ayrılabilir.. Geçmişte çıktığı seviştiği erkek arkadaşıyla kavga değilde selamlaşacak kadar hatta konuşacak kadar cesur olurum. Çünkü bilirim ki en iyi sırlar eski sevgilidedir her zaman (Çok ürkütücü bir yaklaşım evet)

* Argo Konuşmaları
Zamana ve mekana göre "saygısız" takıldığım olmuştur.^^

* Bıyıkları

Yok abicim bıyık felan ama sakal bazen 1-2 hafta traş olmadığım zamanları bilirim

* Yakışıklı Olmaları
Yakışıklı felan değilim. Hayvan gibi biri nasıl yakışıklı olabilir? Olsa olsa hayvandır karizmatik belki..

*Göbekli oluşları

Bazen var bazen yok.. Kilo hep değişken boy olmasa halimiz nice olurdu^^

* Çizgili Pijamalar
Bu hiç yok?.. Evde boxer atlet ile takılırım. (Çok seksi evettt..) Dışarıda siyahı endam takılırım. Gömlektir takım elbisedir bir tanesi dolabımda bulunmaz varsa yoksa jean tshirt ve siyah botlarım..

* Diğer
Türk erkeklerinde var olan milliyetçiliğin zerresi yok, Saçma sapan karşı cins tabuları yok, Araba sevdasını bırak araba ehliyeti bile yok.. Evlilikten nefret eden bir tipim. Yaş 30'u aştı tek rakibim kendim.

-----

Söz konusu arkadaş Türk Erkek profili derecelendirmesinde 10 üzerinden 1 alarak arkadaşı en ezikler sınıfına uğurluyoruz katıldığınız için teşekkürler..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.