Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.04.16, 19:47   #40
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bizler Doğuya mı Aitiz Batıya mı Aitiz?

Avrasya diye bir kavram var!
Bu kaavram ne anlam taşır, (Avrupa ve Asya'nın birleşimi demek olduğunu biliyorumda! politik olarak bilmiyorum) kim tarafından? ne için türetilmiştir ben hiç öğrenemedim.?

Bu ülkede bir kesim kendisini Asya'ya yakın hisseder, bir kesim ise Avrupa'ya daha yakın hisseder, Atatürk hedef olarak Avrupa medeneyetini hedef göstermiştir.

Bir soruda ben sorayım? Bu iki kıta yeterlimi? Birde Arap yarımadası hayranlarımız yokmu? bazı tarihçiler bizleri oralara bağlamaya çalışmıyorlarmı? Dini açıdan olabilir o ayrı konu, kanbağı olarak bahsediyorum..

Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.