Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.04.16, 01:03   #11
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39622
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Elhamdülillah Laikiz... / Can Dündar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster

Atatürkçüyümdür veya değilimdir. Ben kendimi herhangi bir etiket içine sokmayı pek sevmem. Atatürkçü olmak da ille senin bahsettiğin (Atatürk ile ilgili) şeyleri özümsemek değildir.
Nasıl geri adım atıp, dincilerle aynı hizaya geçtiğini görebiliyor musun? Kesin ''yok yahu, ben onlar gibi değilim'' diyeceksin... Sizlerin birazcık onlar gibi olmanız bile onlara fazlasıyla yetti. Bugünleri dinciler değil, aslında sizin sayenizde yaşıyoruz.

...

Yani din söz konusu olunca Mustafa Kemal' i bile işine geldiği gibi anlayanlar bu kadar çok olduğu için laiklik elden gitti.

..

Ben bunların Erbakan hocasının bile kendini gerçek Atatürkçü addettiği günleri de hatılıyorum.

...

Peki dostum; sen bu yobaz dediklerinin neden kazandığını düşünüyorsun?

Neden bu yobazlar kazanıyor?