Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.04.16, 02:38   #15
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131108
Aldığı Teşekkür: 42538
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Elhamdülillah Laikiz... / Can Dündar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Nasıl geri adım atıp, dincilerle aynı hizaya geçtiğini görebiliyor musun? Kesin ''yok yahu, ben onlar gibi değilim'' diyeceksin... Sizlerin birazcık onlar gibi olmanız bile onlara fazlasıyla yetti. Bugünleri dinciler değil, aslında sizin sayenizde yaşıyoruz.

...

Yani din söz konusu olunca Mustafa Kemal' i bile işine geldiği gibi anlayanlar bu kadar çok olduğu için laiklik elden gitti.

..

Ben bunların Erbakan hocasının bile kendini gerçek Atatürkçü addettiği günleri de hatılıyorum.

...

Peki dostum; sen bu yobaz dediklerinin neden kazandığını düşünüyorsun?

Neden bu yobazlar kazanıyor?

Surada bir adim ileriye gidip, aciklamaya calisacagim.

Böyle hareket ettikce, bu Sapiklari degil, Silah arkadaslarinizi hedef almis bulunuyorsunuz.

Bir kac sene evvelsine, Sünni,: Alevi,: Shi,: ve geri kalan Itlerin ne oldugunu bile bilmiyordum!.

Amaaaa, Cocuk Tecavüzcülerine karsi, Ezelden beri karsi gelmisligim var!.

Arkadas, veya Tanidik olarak saydigim Köpekleri bile, yakinimdan uzaklastirdim, Kulaklarima gelenlerden sonra!.

Cesitli hikayelerimde detayinada girmistim, simdi yeniden isitmayacagim eski konulari!.

Bunlara hayatim boyunca karsi gelmis olsamda, ara sira, sirtimda bir Kama hissediyorum, bu Itlerle karsilastiriliyorum.

Osmanli Imparatorlugu zamaninda Taksimde Camimi vardi?.

Hemde Ermeni Patrikhanesinle kapi komsu olarak?.

Neden bu Vatan Haini Salafiler zamaninda Misir´a kacti?.

Neden Ermeni Patrikhanesinle halen Cumhuriyetimiz kavgali?.

Iste bunlar o zamanlar Kapatilan Cübbelilerin ******leriydi, Ermeni Patrikhanesiyle Kapi Komsulugu yasayip, ezelden beri Cumhuriyete karsi, Hashasi Ka***********!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.