Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.04.16, 03:00   #18
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46007
Aldığı Teşekkür: 39568
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Elhamdülillah Laikiz... / Can Dündar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Of Aristo of . Cahil adamda degilsin, neden bu sacmaliklarla ugrasirsin. 1600 sene önce kim ne yasamis Allah biliyor. Sen yanindamiydin

Allaha inanmadigin icin her hikayeye din diye inaniyorsun. Ben Allahtan baska hic bir seyi kutsamiyorum. Sakal öpme kuyruguna g..zekalinin benim inancimla ilgisi olamaz.

Su mesheplere biraz baksan insanlarin neler uydurabildigini görürsün. Birine göre dogru, öbürüne göre yanlis ama ikiside dogru.

Sen cahil insanlarin üstünden Allahi yargiliyorsun. O saydigin ayetlerin aciklamalarini mesala Yasar Nuri'den oku.

Benim yaratma gücüm olmadigi icin bir yaraticinin olduguna inaniyorum ve ben ona Allah diyorum, gerisini tartisabilirsin.

Yasar Nuri'nin sirk kitabini tavsiye ediyorum sana

Bu konunun sonu gelmiyor. Dincilere kizip her inana saldirmanin anlami yok
Sen ''bir yaratıcı var ve o da Allah' tır'' dedikten sonra ben sadece ''eyvallah'' derim.

Yani ''eyvallah'' derken kabul anlamında ''eyvallah''...

Tamam. Anlaştık.