Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.04.16, 00:57   #23
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45978
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Elhamdülillah Laikiz... / Can Dündar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Bu son satirina kadar hak verdim.

Yahu Türkiyede yasamiyormusun?.

Ezelden beri bu Sapiklar cevrendeydi, hatta ve hatta, koca bir köy, Askere giden oguluna, 9 ila 11 yasindaki kizlari Nisanliyordu!.

Bunlar sapik degilmiydi?.

Yoksa bunlar Cici komsun degilmiydi?.

Torba yasalarla, bu Sapiklar korumaya alindi, Türkiyeyi Parcalayip, Hashasilere vere vere, Sapiklar kapini calicak yakinda!.

Halbuki Afganistan Kuzey Ordunun Komutani öldürüldügünde´de bir sey düsünmemissindir.

Eski anlasmalara bakildiginda, Sancak tehlikesinde, 40.000´er asker yardimi diye anlasmalar bile mevcuttu!.

Bunlar senin icin ama hic bir degeri olamadi, cünkü her ufak problemde, verin Dogu Anadoluyu ve kurtulalim diye yirtiniyordun.

Simdi seninlemi ugrasalim, yoksa bu Sapiklari Kökündenmi Sünnet edelim.

Farkina variyormusun, Sirtimizi nereye cevirsek, aninda Anavatani Satanlar aramizda uyuyor, veya Cocuklarimizin Irzlarina geciliyor!.

Bu Sapiklarla ugrasamamizin sebeplerinden biride sen olamazmisin?.

Suclamalar ne kadar kolay degilmi?, ayikla böyle Pirincin tasini, Hashasilerle Gerdege girenler, gecsin Cocuklarimizin Irzlarina!.

Zaten bir birimizi suclaya suclaya bu Irz Düsmanlari Cocuklarin Irzlarina gecebildi!.

Bir birimizle bu denli ugrasmayip, Raki ve Mezesinle masaya oturabilseydik, bu Cocuk Tecavüzcüler Kaziklarda sonunu bulurdu!.

Halbuki baska kaynaklardan ne kadar ilerde faaliyetler gösterdigimide biliyorsun, direk inlerinde avlaniyorum!.
Atatürk' ün vefatı ile birlikte Türkiye ileri doğru attığı adımlar yerşine önce yerinde saymaya sonra da sağcı ve dinci iktidarlar sayesinde giderek gerilemeye başladı.

Sapıklar, çok eşliler, çocuk tecavüzcüleri ve bilumum rezil elbette daha önce de vardı...

Bu pislik her toplumda potansiyel olarak vardır.

İşte asıl mesele bu rezil potansiyelin hareket edecek alanlarını kapatmaktır. Eskiden önemli ölçülerde bu rezil müslümalların pislikleri önlenebiliyordu. Çünkü kadınlara zulmetmeye, kadınları öldürmeye, kız ve oğlan çöcuklarını tecavüz etmeye cesaret edemiyorlardı.

Şimdi bu iktidar sayesinde rezilliklerini uygulayacak hukuksal özgürlüğüe kavuştular. İktidarın en ileri gelenleri bu pisliği en rezil suçlarda bile koruma altına alıp ''bir defadan bir şey olmaz'' derken bir başka iktidar sözcüsü ''hayvanlara tecavüz edenlere de eğer ilk defa ise, şans tanınsın'' diyor.
Mahkemelerde kadına şiddet uygulayanlar, kızlara tecavüz edenler ya serbest bırakılıyor ya da en hafif cezalarla paçayı yırtarak, yeni potansiyel tecavüzcülere teşvik primi (!) sağlıyor.

...

Bana çöyle bir yakıştırma yapmışın ya...

Bak senin bana yönelttiğin suçlama bu:

Alıntı:
Bu Sapiklarla ugrasamamizin sebeplerinden biride sen olamazmisin?.
Ben sana sorayım o zaman:

Bu sapıklarla en çok uğraşan ben, bu sapıklıklarla uğraşılmasının sebeplerinden biri olabilir miyim?

Ağa sen bazen maksadını aşıyorsun maalesef!..