Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.04.16, 02:20   #37
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131213
Aldığı Teşekkür: 42603
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Elhamdülillah Laikiz... / Can Dündar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Ben her insanın içinde sapıklık barındığını mı yazdım? Hayır!

Bugün içinde sapıklık olanların korkusuzca sapıklıklarını icraate dökebilecek ortamı bulduklarını ve bu sapıklıkların, sapıklıklarını düne nazaran çok daha kolayca yapabildiklerini yazdım.

Aga; sen benle neden her konuda devamlı tartışmaya giriyorsun onu anlayamıyorum.

Şu lafına bak... Bunu bana karşı yazıyorsun:

Ben nerede fıtratta ölüm ve tecavüzü kabul etmişim?

...

Uzun bir zamandır sırf benimle tartışmak için tartışıyorsun gibime geliyor. Kendine göre benim niyetimi ben onları yazmadığım halde belirliyor ve sonra da bana karşı yazıyorsun.

Böyle olmaz!

Benim ifade etmediğim konuları kendi kafandan bana yükleyip, bir de üstüne kendi yüklemelerin temelinde suçlayacaksan ben senle tartışmam.

...

Benim yazdıklarım en kıro adamın bile anlayabileceği kadar açık.

Yazmadığım ve hatta ima bile etmediğim şeyler üzerinden benle tartışmamanı rica ediyorum. Senin bana ilişkin beslediğin niyetler üzerinden ben seninle tartışamam.

Yazdıklarımda karşı çıktığın yer varsa orayı alıntı yapar muhalefetini o konuda yaparsın.

Benim iddia etmediğim, savunmadığım şeyleri kendi niyetlerin üzerinden benimle tartışma konusu yapma.

Dedim ya: Karşı çıktığın yeri alıntıla ve neden karşı olduğunu yaz.

Ama benim fikirlerimi kendi kafana göre okuma.

Çünkü yazdıklarım açık.
Onuda denedim.

Her ücüncü paylasiminda yaptigin yorumlarin farkinda bile degilsin artik!.

PKK osuruyor, verin Dogu Anadoluyu!.

Madencinin Can kurtaran odasi yapilmayip, Is-Kazalarindan sonra Vakiflara Cocuklar sunulup, Irzlarina geciliyor, Sapik olarak görmeyip, Din´e vuruyorsun!.

Halbuki konuyu takip etmis olsaydin, Hayvanlar gibi Ic Güdüsel hayat yasayanlar Cocuk tecavüzcülüklerini bastiramadigini görebilirdin!.

He burada Dogurmada kullanilmayan Öküzlere ne yapilir?.

Penseyle Yumurtalari sıkılıp, Nuriden Huri yapilir!.

Din düsüncene bile o kadar kizmiyorum, su Dogu Anadoluyu verme sözlerinde iste hedef olarak algilandin!.

He yaa, birde su gizli forumda dolasman varya, oda biraz düsündürüyor insani.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.