Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.04.16, 02:40   #39
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39612
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Elhamdülillah Laikiz... / Can Dündar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Onuda denedim.

Her ücüncü paylasiminda yaptigin yorumlarin farkinda bile degilsin artik!.

PKK osuruyor, verin Dogu Anadoluyu!.

Madencinin Can kurtaran odasi yapilmayip, Is-Kazalarindan sonra Vakiflara Cocuklar sunulup, Irzlarina geciliyor, Sapik olarak görmeyip, Din´e vuruyorsun!.

Halbuki konuyu takip etmis olsaydin, Hayvanlar gibi Ic Güdüsel hayat yasayanlar Cocuk tecavüzcülüklerini bastiramadigini görebilirdin!.

He burada Dogurmada kullanilmayan Öküzlere ne yapilir?.

Penseyle Yumurtalari sıkılıp, Nuriden Huri yapilir!.

Din düsüncene bile o kadar kizmiyorum, su Dogu Anadoluyu verme sözlerinde iste hedef olarak algilandin!.

He yaa, birde su gizli forumda dolasman varya, oda biraz düsündürüyor insani.
Aga bak konu ne sen nereye geliyorsun.

Doğu Anadolu ille de ayrılmak istiyorsa onları Türk saymakla, zorla Türkiye' ye tabi kılmaya çalışmakla hiç bir şey elde edilemedi ve edilemez.

Aynı Yunanistan, Bulgaristan, Sırbistan falan gibi...

İşgal eder egemenlik kurarsın ama içselleştiremezsin. Çünkü etnik bir uyumsuzluk vardır. Maalesef etnik uyumsuzluğun olduğu bir çoğrafyada da ulusal devlet kuramaz devamlı etnik kargaşalar ile uğraşırsın.

Zorla tutarsan da işte böyle her saniyeni egemenliğini korumak için harcarsın.

Agam sen Doğu Anadolu' ya yerleş bence. Teklifim hala açık: Sen oraya yerleş ev kiranı orda kalabildiğin sürece ben ödeyeceğim.

Ama sana davulun sesi uzaktan hoş geliyor ya...