Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.04.16, 03:41   #40
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Elhamdülillah Laikiz... / Can Dündar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster

Ama sana davulun sesi uzaktan hoş geliyor ya...

Hos geldigi icin zaten Almanyada yasadigim halde, 1997 senesinde Usingen/Kizkalesi-Kardes sehir faaliyetlerinde bulundum degilmi?.

Su büyük deprem zamanlarindada, burada Almanlardan´da para toplayip, Adanaya yolladim.

Bir cikarmi düsünmüstüm o zamanlar?.

Bu forumda ilk adimlarimi atarken bile, yeniden Ankaranin yani basindaki Elektron hizlandiricisini düsünüp, yarim yamalak birseyler anlatmaya calistim.

Halbuki ne güzel Amerika ve Yahudistanin Süper Virüsü, Ankaradaki Eletron hizlandiricisinida etkileyip, Bütün dünya siyah bir deligin icinde kaybolup, su Cocuk tecavüzcülerinlede ugrasmiyacaktik.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Aga bak konu ne sen nereye geliyorsun.

Bak, aciklama isteyen sen degilmiydin?.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo
Uzun bir zamandır sırf benimle tartışmak için tartışıyorsun gibime geliyor. Kendine göre benim niyetimi ben onları yazmadığım halde belirliyor ve sonra da bana karşı yazıyorsun.

Dedim ya: Karşı çıktığın yeri alıntıla ve neden karşı olduğunu yaz.

Ama benim fikirlerimi kendi kafana göre okuma.

Çünkü yazdıklarım açık.
Herhalde buraya yazinca okuyabilecegiz.

Sapiklari Sapik olarak kabül edemiyorsun!.

Kürt asilli Türkleri, PKK Kucagina itirip Düsman yaratiyorsun!.

Cözüm degil, sinir örüyorsun!.

Bak bide Evrensel görüsü bile kabüllenemeyip, icimizde yasayan canavari canlandirip, evolotionu terk ettin.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti