Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.04.16, 15:18   #6
Ahmet Arif Hoca
Uzman Üye

Ahmet Arif Hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 12
Ettiği Teşekkür: 4721
Aldığı Teşekkür: 5966
Rep Derecesi : Ahmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği var
Ruh Halim: Depresyonda
Standart Cevap: Survivor Adasının Tayyip Modeli

Semih Öztürk ün meşhur olduğu ütopya yarışmasını baştan sona kadar hiç kaçırmadan seyrettim. Hatta elenen yarışmacıların katıldığı ve yarışmanın dedikodusunun yapıldığı Ütopya Panoramayı dahi seyrettim.
Semih finalde yarışmayı hak etmiş olmasına rağmen kaybetti. Üç ayaklı oylama yapıldı. Yarışmadan elenen yarışmacılarda oy verdi. Semihin elediği yarışmacının ona oy vermesi beklenebilir mi? Her neyse dramatik bir ikincilik oldu.

O yarışmada da gördük ki Semih i ya sevdiler ya nefret ettiler. Nefret edenler çoğalınca onu sahiplenenler oldu.
Aklını kullanmak iyidir ama başkasının aklına hükmedebiliyorsan bu çok daha iyidir. Semih de aynen böyle yaptı. Algı operasyonlarında kusursuzdur.
Bu yarışma da Zafer e yaptığını Ütopya da Çağdaş isimli yarışmacıya da yaparak diskalifiyesini sağlamıştı.
Bu sezonki survivor u hiç seyretmiyorum ama.
Geçen sezon olanı epey seyrettim.