Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.04.16, 16:22   #45
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1430
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32415
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Elhamdülillah Laikiz... / Can Dündar

Devlet, dini kullanıyor, milliyetçiliği zaten kullanıyor.

Gardrobu bir açıyor bugün ne giysem? geçiriyor üstüne cübbeyi.. Herkes secdede geçiriyor üstüne al bayraklı elbisesini herkes saygı duruşunda..

Son haberlere bakma cesaretinde bulundum mesela, şehitleri tekbir ile uğurlanması tartışılıyor şu günlerde.

Bakın hep haklı çıkmaktan nefret ediyorum bundan hiç hoşlanmıyorum. Ama açıkça soruyorum lanet olsun ki soruyorum..

Neden yaşama dair bu devlet birşeyler yapmıyor da hep ölüme dair vaatler hep ölüme dair planlar tartışılıyor? neden? insanları ölümlere alıştırmak değilde nedir bu?

Açıkçası nihilistliğim öyle bir doruk noktasında ki hani bir söz vardır "bazı insanlar dünyanın yanışını seyretmek isterler" derler ya o dereceye geldim.

Bu ülkenin açıkça yanmasını istiyorum ben. Bunuda saklamıyorum. Kaosa giden yol asıl çözümdür. Başka bir çözüm göremiyorum.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.