Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.04.16, 17:01   #411
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75963
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Huyluyum (hemde en iyi olanından) biliyorsun ve buna rağmen dürtüp duruyorsun. Hadi iyi, güzel, tamam dürttün dee! ben de sana "yoldayım gelirim" dediğim halde bu sitem bu trip hiç yakıştı mı sana? Bak geldim işte.

İstikrardan yana oy kullanıp güçlü bir iktidar ile seçimlerden çıktığımızdan beri çok şükür her şeyimiz istikrara kavuştu. Artık düzenli olarak günde en az 5 şehit haberimiz ve her ay patlayan canlı bombalarımız var. Aynı zamanda çobanlarının peşinden birara ayrılan sürünün diğer sakinleride yine sürüye katılarak istikrarlı bir şekilde yollarına devam etmekte.

Reza Zarrab efendi Amerikada tutuklanınca sağda solda haberleri çıkmıştı. Anlı şanlı muhalefetimizde hemen aralarında jinekologda bulunan 3 milletvekilli bir komisyon kurup Amerikaya yollamıştı. Ama ne hikmetse son 1 haftadır ben bu konuda bir habere denk gelemedim. En azından CHP 'nin jinekolog milletvekilinden Amerikadaki kadınların cinsel sorunları ile ilgili bir açıklama yaparak bizi aydınlatmasını beklemekteyim.

Aziz Yıldırım basın toplantısı yaptı ve sonrasında açıklama yapmayan bir tek ben kaldım. Bunu kendime yediremediğim için şuan ben de bir açıklama yapıyorum. "Ya! bi yürü git Aziz..."

Havanın durumuna gelince; İstanbulu gezmek isteyenler için bugünlerin ideal günler olduğunu düşünüyorum. Hele ki Erguvanlarda açtı şimdi ve Rumeli Hisarı sırtları gözler için renk cümbüşü sunarken bunu en iyi izleyebileceğiniz yerin boğazda suları köpürterek yol olan tur tekneleri olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Lale işini çabuk bitirip gel arayı soğutma

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.