Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.04.16, 20:55   #7
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 435
Ettiği Teşekkür: 8501
Aldığı Teşekkür: 10088
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Survivor Adasının Tayyip Modeli

Ben Ütopya'yı hiç izlemedim ama Survivor'da gördüklerim, onun hakkında oluşan kanaatime yetti de arttı bile, ben Semih'de akıldan çok psikolojik bir rahatsızlık görüyorum; davranışları, konuşması, bakışları, vücut dili kesinlikle normal değil, adam uyuşturucu almış gibi uçuyor adeta, ikincisi; algı operasyonlarıyla insanları peşinde sürükleyebilmek için kendisini onda bulacak ezik ve aynı zamanda saf bir kitleye ihtiyaç var, ancak bu ikisi varsa algı operasyonlarından söz edebiliriz yani diyeceğim o ki Semih akıllı insanların aklına hükmedemiyorsa ki öyle, akıllı değil ama daima kurnaz olarak kalacaktır, çünkü belki biliyorsunuz kurnazlığın akılla ilgili olmadığı bilimsel olarak kanıtlanmış bir konu.
Örneğin sık sık Necip Fazıl'ın şiirlerini okuması bir raslantı değil çünkü Necip Fazıl geçmişteki dinci söylemleri nedeniyle bu ülkenin en çok oy alan partisinin sempatisini kazanan bir şair ve eğer siz bu şairin ismini sık sık telaffuz etmek, şiirlerini okumak gibi kodlarla konuşursanız o kitlenin oyu cepte demektir hem de ekstra bir çabaya ve akla gerek kalmadan, bunu yapabilmek için de bir Einstein olmaya gerek yok, Semih olmak yeter.

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti