Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.04.16, 19:19   #3
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Cenazede Şopen mi Çalsak, Itri mi? | Yılmaz Özdil

Daha geçen cuma İslam zirvesine katılanlar için Dolmabahçedeki Valide Sultan Camisi kapatılmıştı.

Hani insan sevgilisi, manitası vb.leri için restoran falan kapatır ya onun gibi düşünün işte.

Hırlıya, hırsıza rahat namaz kılsın diye kapısı kapanan camilerimiz, bu ülkenin inancı ne olursa olsun vergisini veren, namusuyla çalışan vatandaşlarının işleri için kapısını açamıyorsa orada Hak'tan bahsetmek ne derece doğru olur bilemiyorum.

Almanyada biz müslüman Türkler için yapacağımız (hem de çoğu Alman vatandaşı olmadığı halde) etkinliklerde bize kapılarını sonuna kadar açan kiliseler ve papazları geldi aklıma ve bir kez daha birileri ile aynı dinden olduğum için utandım...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.