Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.04.16, 16:47   #413
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Kumdan heykeller konusundan çıkıp geldim zaten buraya. Emeklerinize sağlık güzel olmuş her zamanki gibi.

Yargıtay "Eregenekon" davası ile ilgili kararını verdi ve "böyle bir örgüt yoktur" dedi. Eee! olmayan örgüt hakkında toplanan o kadar delil nereden geldi diye sormaya gerek yok tabi. Çünkü paralele zaten atılmıştı top ve o paralelin savcısıda resmi olarak Zekeriya Öz diye kayıtlara geçmişti. Ama asıl çanağı tutan, arkalarında kapı gibi durduğunu açıkça ifade eden, ne istedilerde vermedik diyen ve "bu davanın savcısıyım" diye tepinen şahıs yine bir şekilde sıyıracak bunlardan.

Az önce Hürriyet bir spor haberi verdi.

"Gomezden Beşiktaş için şok sözler!"

Bu habere tıklamadan önce kafamda şöyle bir haber oluştu.
"Yemişim Beşiktaşını, bu nasıl takım? Burada arkadaşlık yok, futbolu bilmiyorlar, yönetim işe yaramaz, paramı alamıyorum, seneye .ah oynarım" vb.leri.

Neyse panik yok haberi okudum. Hatta alıntı yapayım bir kısmını...

"
Beşiktaş forması giymekten ve bu takımın bir parçası olmaktan çok mutluyum. Burada harika bir sezon geçirdim. Ve kendimi Beşiktaş'ta son derece rahat hissediyorum. Beşiktaş ile Şampiyonlar Ligi'nde oynamak, özellikle de bu fantastik yeni stadımızda oynamak hem benim için hen kulüp hem de taraftarlar için müthiş bir şey olacak. Ancak tabi takım gelecek sezon nasıl olacak? Bu konuda kesin bir şeyi, bu sezon sona ermeden bunu bilmek mümkün değil. Bu noktalar benim için çok önemli. Ben de geleceğimle ilgili sonradan bir anlaşmaya varacağım."

Spora sarmak değil derdim. Manşete çıkan her haberle ilgili tavrımızı sorgulamak sadece niyetim. İçeriğini okumadığımız, kontrol edip farklı kaynaklardan teyit etmediğimiz şeyler yüzünden her türlü masala inanan bir toplum olduk diyecektim kısaca...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.