Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.04.16, 22:20   #54
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161604
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Elhamdülillah Laikiz... / Can Dündar

@Mediter

Benim kolay kolay kimse ile sürtüşmem olmaz. Herkes gibi ben de fikirlerimi belirtirim, buna da herkes kadar hakkım var.

Din konularını tartışmaktan sürekli kaçındım. Buradaki üye arkadaşlar belli yaşa gelmiş insanlar. Bu saatten sonra kimsenin siyasi görüşleri ve inançlarının değişmesi mümkün değil, zaten ben buna da gayret etmem.

Bir kişi bir dine inanmış ve kendince uygulamaya çalışıyor. Sürekli; inanılan dinin şöyle kötü, böyle kötü denilmesinin hiçbir manası ve yararı da yok.

Herkesin inancı kendini ilgilendirir, yeter ki dayatma, inanmayanları ayıplama, aşağılama olmasın...

* * *

Sitede dinine bağlı kişilerin ateistlere / deistlere kötü bir söz söylenildiğine şahit oldunuz mu?

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.