Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.04.16, 01:23   #11
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46010
Aldığı Teşekkür: 39580
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Nüfus Hareketleri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster
Sürekli sapla samanı karıştırıp önümüze müslüman kötüdür imajı yaratmak isteyen, ütopik hayallerle bir dünya yaratılabileceğine inananların kavrayamadığı pek çok nokta var.

Batılı veya hristiyan toplumlar sömürgelerinde hem mazlum milletin kanını emerken hem de dinlerini yaymaya çalışmışlardır.
Doğulu ve müslüman milletler genelde ne çektiyse başlarındaki yöneticilerin zaafiyetinden çekmiştir.

Batı ve hristiyan milletler sistemlerle yönetilen ülkeler oluncaya kadar onlarda da her türlü bağnazlık vardı.

Toplumlarım maneviyatına içten ve dıştan yüzyıllarca saldıran batı Osmsnliyı ancak 600 senede yıkabilmiştir.

Birilerinin HAYALLERİNİN uzanamadığı yerlere elinin uzanan Osmanlı 350-400 yıl Ortadoğuyu ve her türlü dinden insanı barış içinde kaynaştırmıştır.

Şimdi batı en sistematik saldırısını günümüzde yapmaktadır. Ama hesap etmediği şeyler var.

Nüfus artışından çok korkuyorlar. Doğudan çaldıklarıyla oluşturdukları zengin medeniyete sömürdükleri insanlar tarafından ortak olmaya tahsmmülleri yok.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Oh oh!!

Padişahım çok yaşa!!

Şimdi de Osmanlıcı, padişahçı ve hilafetı, falan oluverdin...

Tayyip yazdıklarını okusa ellerini evuşturup, zevkten karnını kaşırdı...

Peki bu çıkarcı emperyalistler İslam dünyasını neden hıristiyanlaştırmaya çalışmıyorlar?

Demek ki, bu coğrafyanın müslüman olması işlerine geliyor...

Doğulu müslüman halkalar dediğin gibi sadece başlarındaki yöneticilerden dolayı çekmiyor...

Unutma!... O yöneticileri sırf dindar diye o doğulu müslüman halklar destekliyor.

Hiç bir yönetim, halk desteği olmadan iktidarda kalamaz.

...

Agam sen dine bu kadar adapte olup Osmanlıcı bile olup birilerinin değirmenine su taşıyacağına biraz hayata objektif bakmayı dene...,

...

Ben ne diyordum?

''Bu iktidar kazanıyorsa sadece islamcılar sayesinde değil, hem laik hem de müslüman olanlar sayesinde kazanıyor'' diyordum...

Değil mi?

Ve haklıymışım da...

Osmanlıcı seniiii....