Konu: Ezan...
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.04.16, 10:13   #10
serdals
Üye

serdals - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 41
Ettiği Teşekkür: 161
Aldığı Teşekkür: 385
Rep Derecesi : serdals Karimasını arttırmak için doğru yerdeserdals Karimasını arttırmak için doğru yerdeserdals Karimasını arttırmak için doğru yerdeserdals Karimasını arttırmak için doğru yerdeserdals Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Ezan...

Bir şeyi anlamiyorum.Herşeyden menmunsunuz da ezan sesinden mi rahatsız oluyorsunuz.Yanliş bazı arkadaşların yorumlarına bakıyorum acaba diyorum ben hangi ülkedeyim.Dogrudur Müslüman ülkedeyiz rahatsizlik duyan arkadaşlar yaşamak zorun da deil kimseyi zorlamiyolar.Belli şehirlerde otomatik olarak ezan okunuyor eskisi gibi imam minare çıkıp okumuyor merkez camiden her yere aynı anda veriliyor yanlış bunu eleştirebilirsiniz.Ama yok turist rahatsız olacak yok yabanci gelmicek kardeşim gelmesin çokmu umrumda her ülkenin kendine özgü örf adet töresi var.Bizler başka ülkelere gidince aaa bu Müslüman miş buna ayricalik mi yapiliyor bilakis horlanip dişlaniyoruz.Herkes ektiğini biçer.