Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.04.16, 13:32   #7
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 435
Ettiği Teşekkür: 8497
Aldığı Teşekkür: 10084
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bursa'da Patlama!

Dün sürekli alış-veriş yaptığım bir markete gittim, kasadaki çocuk beni tanıdığı için; ''abi n'oldu Bursa patlamış'' dedi... Sorma dedim artık sokağa da çıkamayacağız şimdi hükümet alır sazı eline dine saldırıyorlar diye başlar şarkıya dedim, o da onlar sadece taziyeye gelirler dedi, buraya kadar normal ama daha sonra söyledikleri, bu insanlar neler olduğunu nasıl anlayacak dedirtti bana.
PKK mı İşid miymiş diye sordum PKK dedi, aslında içeriye girip daha kalabalık yerde patlatacakmış ama ayağı taşa takılmış düşmüş erken patlamış dedi,
Birincisi PKK olduğu hakkında şüpheler var çünkü patlatmadan önce Allahu ekber diye bağırmış, ikincisi zaten bağırdığına göre ayağı takılıp düşmemiş kendisi pimi çekmiş demektir, üçüncüsü o bomba yere düştü diye patlamaz bildiğim.
Her neyse asıl söylemek istediğim, kasiyer çocuğun bana; ''Bursa evliyalar şehri abi, ayağı takılmamıl ona taktırmışlar evliyalar koruyor orayı'' demesi...
Vaktim yoktu yeri de değildi başka müşteriler gelmeye başladı çünkü, ben de alıp sazı ele konuşamadım ama şimdi bu adam hamur gibi değil mi, AKP takımı alsın eline istediği gibi yoğursun, buna nasıl anlatırsın lâikliğin önemini, bunun için önce dinazorlardan başlamak gerek.

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.