Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.04.16, 02:06   #24
Rosebud
Müdavim

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2015
Konular: 572
Mesajlar: 3,917
Ettiği Teşekkür: 11923
Aldığı Teşekkür: 13744
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: Bursa'da Patlama!

Sorun da zaten orada sevgili Real, dinler insanları doğruya dürüstlüğe güzelliğe yöneltmiyor, yöneldiğini zannetiriyor.
Biz sadece insanları bu fatal error'den kurtarmaya çalışıyoruz hepsi o kadar, islâmın fıtratında eleştiri hakaret sayıldığı için de 1-0 yenik başlıyoruz.
Din adına, yaşadığı dünyadan kopmuş insanlar; laik devlet, millet, vatandaşlık, demokrasi, hukuk devleti ve sosyal devlet kavramlarına sürekli zarar veriyorlar ve bu zarar bizlerin yaşamını derinden etkiliyor, o nedenle ilgiliyiz, hiç birimiz din düşmanlığı yapmıyoruz, etki ve tepki meselesi bunlar.
Şu sorulabilir: Hem lâik hem müslümanlar ayılsa ne olacak!..
Evet, sevgili TNTcool ''sürekli eleştirmek ses çıkarmak anlamına gelmez'' demiş ama hesaba katmadığı bir şey var o da dengenin gücü. yeter ki bu ölüm uykusundan uyanılsın.
Dediğim gibi, her şey bir denge meselesi, inanın şu ankette, anayasanın din kurallarına göre tesis edilmesini istemeyenlerin oranı %36 değil de, hem lâik hem de müslüman oyların oranı olan %38 ile birlikte %74 etse...
Soruyorum; o zaman ses çıkarmaya gerek var mı.
__________________
Rosebud Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.