Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.05.16, 14:43   #42
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131136
Aldığı Teşekkür: 42554
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Bursa'da Patlama!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Sevgili asena Müslümanlığın nasıl yaşanması gerektiğini ben söylemiyorum, Kuran söylüyor, Müslümanlığın kriterleri bellidir değişmezdir o nedenle dogma diyoruz, siz günde 5 vakit namaz kılmayıp ben Müslümanım diyebilirsiniz ama kitap sizi Müslüman saymıyor benim yapabileceğim bir şey yok maalesef.
Her neyse, Real'i daha fazla kızdırmayalım.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster
Kimin müslüman olup olmadığını Allah'ın bileceğine inanıyorum. Senin demenin/hatırlatmanın kıymeti yok...

Din Inanmaktan gelmiyormu?.

Millet dayatilan Müslümanliga degil, Düslerinde gerceklestirmek istedigine dayaniyor!.

1910 Senesinde bu Yalakalar, 100.000´ler i Kefenlerinle sokaklara saldi!.

Bu "Gecmisi" Taksim Meydani, Cübbeliler kislasinda Bademlesmisler, kendi Dinlerini dayatma istegindedir!.

Bunu destekleme amacli, "2011Senesinde" Afganistandan 70 ila 80.000 Sapik Dogu Anadoluya Amerikan ucaklarinla yerlestirilip, oradaki karmasaligi gösterip, Petrol ve Maden dolu topraklari kendiligimizden verme planlari devrede!.

Atatürkün Ilkeleri derken, yeterince mesafeden bakamiyorsunuz, SAPIKLARIN ALETI OLUP, ANAVATANI BÖLME AMACLI SLOGANLAR BILE SAVURUYORSUNUZ!.

Birakin artik bu Din´le ugrasmayada, dayanabilelim su Bademlenmis Cübbelilerin Kapilarina!.

Bak biraz ilerledik, Berabercene Bas Örtü problemini gündemden cikardik!.

Hala Türkiyede okuyamayipta Italyaya kacan Bilal Bacimiz olsada, Eteginde fazla Rüsvet tasidigi icin, hemen geri kacti, Hapisi boylamak istemedi!.

Iste artik su Bademlemeye adim atip, onu Dinimize baglamaya calisan Sapiklari tespit etmeye gecelim!.

Cumhuriyet tarihimizde halen soyunu kurutamadigimiz sapiklari, berabercene Kökünü kaziyip, Sünnet edelim!.

Ne pahasina olursa olsun, Bölünüp Yutulmayi degil, Birlik ve Beraberligimizle, Bademlenmeden Namusumuzla ölmeyi bilelim!.

Bunuda iyi bilki, zamaninda Bademlenmeye karsi gelenler olmasaydi, Kontantinobelde, TAKSIM MEYDANINDA, CÜBBELI KISLASI HALEN BAYRAK SALLARDI.

Birde O acidan bak!.

Demek´ki, Cihan Savasinda Bademlenmemis Müslümanlarda bulunmus, bu Sapiklar Cihan savasinda Misir´a kacmaya basarmislar!.

Geriye kalanlar, 90Sene ardinda, Merdiven arkasinda Bademlene Bademlene Kinlerini Büyütmüsler, Anavatanin Birlik ve Beraberligini tehlikeye atmaya yeminliler!.

Gelmeyin Itlerin oyununa!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.