Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.05.16, 13:33   #49
Asena
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 13692
Aldığı Teşekkür: 9783
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bursa'da Patlama!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Sevgili asena Müslümanlığın nasıl yaşanması gerektiğini ben söylemiyorum, Kuran söylüyor, Müslümanlığın kriterleri bellidir değişmezdir o nedenle dogma diyoruz, siz günde 5 vakit namaz kılmayıp ben Müslümanım diyebilirsiniz ama kitap sizi Müslüman saymıyor benim yapabileceğim bir şey yok maalesef.
Her neyse, Real'i daha fazla kızdırmayalım.
Anlamak istemediğin yada anlayamadığın: sen o kitabı kuran ayeti diye din tüccarları anlattığı şekliyle inanman.

Yine ayetlerle tersini iddia eden insanlarda var; onlara inanmak işine gelmiyor.

İstediğin gibi düşünmeye devam edebilirsin. İnsanların nasıl düşündüğüne karışamayacağın gibi nasıl inanacağına da karışamazsın.

Bırak kendi dinimin ve inancımın tanımını ben yapayım.

Bu konu benim için kapanmıştır.