Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.05.16, 16:09   #53
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 436
Ettiği Teşekkür: 8504
Aldığı Teşekkür: 10093
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bursa'da Patlama!

Tayyip Erdoğan'ın Ankara'da islâmi bir rejim kurabilmesi ve altını çizerek söylüyorum bunu kalıcı kılabilmesi için Türkiye'nin çevresinde şeriata dayalı bir rejime ihtiyacı var, bunu ne kadar başarabilir o ayrı konu ama amaç bu... IŞİD ve PKK argümanları tam da bu noktada devreye giriyor,
AKP zihniyeti PKK ile savaşıyor görünürken, PKK ile savaşan bir başka yapı olan IŞİD'i meşrulaştırıyor toplum vicdanında...
Bunun için de PKK'nın eylem yapması lâzım elbette.
IŞİD meşrulaştıkça Tayyibistan rejimi de meşrulaşıyor...
İşte din konusuna girmemin nedeni bu, çünkü AKP'nin attığı her adım sebep olduğu her olay din ile ilgili gizli ajandalarının ürünü.
Bu bir saygı ve saygısızlık meselesi değil, elbette istediğiniz gibi yaşamaya devam edeceksiniz bunun için boynunuza sarılacak değilim ama bunun yanlış olduğunu söyleyenleri de saygısız olarak görmeyeceksiniz, görüyorsanız eğer bilerek ya da bilmeyerek benim yaşam alanımı daraltan o güruha da prim veriyorsunuz demektir...
İşte asıl itirazım bu, benim yaşam alanımın daraltılmasına sebep olan birbiriyle ilişkili her konuyu konuşmaya hakkım var doğru ya da yanlış..

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.