Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.05.16, 02:23   #8
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46009
Aldığı Teşekkür: 39574
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Sesiniz Ne Zaman Çıkacak?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster
Masabaşı ülke kurtarıcıları, "ülke için en büyük tehlike irticadır" diyen TSK'yı dikkate almadılar.

Şimdi 180 derece döndüler. TSK niye hiçbir şey yapmıyor diyorlar.

Dansözlük fıtratlarında var...

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bak nasıl da ''bu ordu ile iyi ki savaşa girmemişiz'', ''bağırsaklarımızı boşaltıyoruz'' falan filan diyen dinci güruhu unutuyorsun. Mesela onlar bugün ordudan son derece memnun...

Neden bunları deşifre etmek yerine laik kesime vurmaya kalkıyorsun?

Biz (ya da en azından benim gibi olanlar) sandığın gibi ve senin deyiminle ''masabaşı ülke kurtarıcıları'' falan değiliz. Her ne kadar bizi küçümseyerek, ard niyetini gizlemeye çalışsan da, hedefinde ateist olsun ya da olmasın laiklerin olduğu açık...

Laik kesime vurayım diye kıvıra kıvıra bir hal oldun ha!

O zaman ben de sana ''oynama şıkıdım şıkıdım'' diyorum.

Bin dereden su getirip laiklere vurmaya çalışıyorsun.

Tutarsızlıktan bahsedeceksen islami kesimin tutarsızlıklarından hahset!

Hani yukarıda da yazdım...

''İyi ki bu ordu ile savaşa girmemişiz''

Ve;

TSK perişan edilirken ''bağırsalar temizleniyor'' diyenlerden falan bahset...

...

Laf oyunlarıyla ve saf ayaklarıyla muhalefete vurmaya kalkma!

Laik, Kemalist ve Cumhuriyet sevdalısı isen, bizle değil, islamcılarla uğraşacaksın....

...

Eğer onlarla değil de bizle uğraşmaya devam edersen ben de seninle özel uğraşırım!

Bizim kitapta muhalif rolü oynayıp, islamcılara puan yazdıranlara ne dendiğini bilmen gerekiyor...

...

Kafayı kullan!

Bizle değil, bu memleketi bu hale getirenlerle uğraş...