Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.05.16, 18:59   #18
İklim
Uzman Üye

İklim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 11
Ettiği Teşekkür: 10147
Aldığı Teşekkür: 10767
Rep Derecesi : İklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Canan Karatay: Çaya Şeker Yerine Tereyağı Koyun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi rosebud Mesajı göster
ha unutmadan bu haberi çeşitli kaynaklardan aradım hepsinin de başlığı aynı: ''canan karatay çaya şeker yerine tereyağ koyun dedi''
oysa içeriğe bakıyorsunuz yazı şu cümleyle son buluyor: ''hatta orta asya’da yaşayan kişiler çaylarına tereyağı koyarlar" diye konuştu.''
ben de o demecini tv'de izledim böyle bir öneride bulunduğunu duymadım.
''çaya şeker yerine tereyağ koyun'' demekle, ''hatta orta asya’da yaşayan kişiler çaylarına tereyağı koyarlar" demek arasında dağlar kadar fark var.
Basının sansasyonel başlık merakı bu.
Bunun üzerinden böyle değerli bir insanı karalamak çok yanlış.
karalamıyoruz aksine takip ediyoruz,hatta diabet hastalarının onun yöntemleriyle ilaçlarını bırakıp diabet komasına girdiklerine şahit oluyoruz.
7 Üyemiz İklim'in Mesajına Teşekkür Etti.