Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.05.16, 00:46   #16
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Din Ticareti (yorumsuz)

Din, hangi din söz konusu olursa olsun başında bulunanlara en büyük getiriyi sağlar.

Bizimkinde ise mesela şöyledir:

Kızan kızmakta serbesttir. Ben sadece dinin konuya bakışını tek bir ayetle koyuyorum... İstek olursa 20 benzer ayet daha koyarım...

Enfal 41 / Kuran:

Alıntı:
2 - Diyanet İşleri: Bilin ki, ganimet olarak aldığınız herhangi bir şeyin beşte biri mutlaka Allah’a, Peygamber’e, onun yakınlarına, yetimlere, yoksullara ve yolculara aittir. Eğer Allah’a; hak ile batılın birbirinden ayrıldığı gün, (yani) iki ordunun (Bedir’de) karşılaştığı gün kulumuza indirdiklerimize inandıysanız (bunu böyle bilin). Allah, her şeye hakkıyla gücü yetendir.
Ya da mesela...

Şimdi elbette bu iktidarın başındakiler yiyecek...

Dinen mahzuru yok.

Dinin başı da ümmetine en fazla 4 kadın hakkı vermiş, kendine 17 eş almıştı.

...

Bu iş böyledir yani...

...

Hadi kızın bana şimdi.

Bol bol kızabilirsiniz ama asla ''yalancı'' diyemezsiniz.