Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.05.16, 11:45   #6
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Ortaçağa Dönüş ve Çöküş Dönemi

Sn. Alamancı, sn. Aristo'nun belirlediği gibi pozitif olmakla birlikte, içinden geçen ve olması gerekenlere vurgu yapmış. Ancak Nufus artışlarının, ileriye matuf kontrolsüz doğumların nelere mal olacağını NUFUS HARAKETLERİ başlığı ile kısa bir süre önce FG saygın üyeleri ile paylaşmıştım.

Her konuda geri kalmış illerimizin temel sorunu eğitimsizlik, eğitimsiz kadınların kaderci ve teslimiyetci, kaçınılmaz erkeğe bağımlı durumları, keza erkeklerin, erkek egemen toplum bireyi olmanın tüm özelliklerini taşıması, kadınların ekonomik ve sosyal özgürlüklerin farkına ve tadına varamaması, ülemizin doğu ve güneydoğu bölgesinde gelir seviyesi en alt düzeyde olmasına karşın her ailenin 4 ila 10 çocuk arasında çocuk yapması, eğitimden kültürden, ekonomik kalkınmışlıktan nasiplenmeyen toplum yapımız, üzülerek ifade etmek gerekirse dinbaz, tüm hünerleri dini çıkarlarına ve siyasete alet etmek olanları siyaseten iktidara taşımaktadır.

Sorunlarımızın açmazlarımızın başında yukarıdaki cümle içinde ifade ettiğim olumsuzluklar yatmaktadır. Bu olumsuzlukların izalesi bu günden yarına hal olacak durumlar değildr.. Bu gün RTE, Davutoğlu, yarın onları aratmayacak başka Recep'ler, Davutoğulları, aynı düzeni devam ettireceklerdir. Nereye kadar kökten,yobazın, gericinin faşist eğilimli olanların kökü kazınıncaya kadar..
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti