Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.05.16, 00:16   #38
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161480
Aldığı Teşekkür: 177591
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Canan Karatay: Çaya Şeker Yerine Tereyağı Koyun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Anladığım kadarıyla çaya tereyeğı koyma işini herkes bir şekilde çözmüş ve olumlu veya olumsuz bir seyler söylemekte.

Ben alıntıda koyulaştırdığım yere takıldım ve hala çözemedim. Becerebilirsem bunu denemek istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Yazı kaynağı, yazım hatası yapmış.

Bazı öyle yazım hataları oluyor ki, yazıyı kaç kere okursan oku, o hatayı görmek mümkün olmuyor.

@Banemin; burada eski yöneticilerden idin. Bu gibi durumlarda, konu veya mesaj sahibine özelden "hata olduğu" bildirilir, herkesin göreceği yerde bu hata yüze vurulmazdı. Zaten bu bir maharet de değil.

Mesela; senin haberin olmadan senin çok konunun yazım hatalarını giderdiğimi biliyorum, sen de benim hatalarımı düzeltmişsindir büyük bir ihtimal...

Bu konuda da yazım hatan var, ona dokunmadım. Bul bakalım hata nerede?

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.