Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.05.16, 00:26   #39
Ahmet Arif Hoca
Uzman Üye

Ahmet Arif Hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 12
Ettiği Teşekkür: 4722
Aldığı Teşekkür: 5966
Rep Derecesi : Ahmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği varAhmet Arif Hoca parlak bir geleceği var
Ruh Halim: Depresyonda
Standart Cevap: Canan Karatay: Çaya Şeker Yerine Tereyağı Koyun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Yazı kaynağı, yazım hatası yapmış.

Bazı öyle yazım hataları oluyor ki, yazıyı kaç kere okursan oku, o hatayı görmek mümkün olmuyor.

@Banemin; burada eski yöneticilerden idin. Bu gibi durumlarda, konu veya mesaj sahibine özelden "hata olduğu" bildirilir, herkesin göreceği yerde bu hata yüze vurulmazdı. Zaten bu bir maharet de değil.

Mesela; senin haberin olmadan senin çok konunun yazım hatalarını giderdiğimi biliyorum, sen de benim hatalarımı düzeltmişsindir büyük bir ihtimal...

Bu konuda da yazım hatan var, ona dokunmadım. Bul bakalım hata nerede?

Tencere dibin kara senin ki benden kara...
Ben de bir hata yaptım ama nerede acaba?
.....

Nasip olursa yarın sabah kahvaltıda çayın için tereyağ katacağım ve sonucu kerameti kendinden menkul bir köylü gurme olarak siz değerli üyelerimizle paylaşacağım