Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.05.16, 00:31   #40
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Canan Karatay: Çaya Şeker Yerine Tereyağı Koyun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Anladığım kadarıyla çaya tereyeğı koyma işini herkes bir şekilde çözmüş ve olumlu veya olumsuz bir seyler söylemekte.

Ben alıntıda koyulaştırdığım yere takıldım ve hala çözemedim. Becerebilirsem bunu denemek istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
@ReaL konu sahibinden, senden veya ikinizden birden yapılmış ne kadar gereksiz bir alınganlık bu böyle...

Yazdığım ilk mesaj üstte ve bende zaten dediğin gibi konunun nasıl açıldığını çok iyi bilmekteyim ve kaynaktaki hataya vurgu yaptım. Bir sonraki mesajımda LaLe 'ye verdiğim cevabıda okuduysan şayet asıl neye gönderme yaptığımı orada çok net bulursun sanırım.

Benim bahsettiğim (Tereyeğı örneğindeki gibi) bir imla hatası değil basın oraganlarının bir haberi verirken haberin aslını nasıl çarpıttıkları ve kendilerine göre yorumlar yaparak insanları nasıl yönlendirdikleriydi.

Yani senin dediğin gibi bir yüze vurma olayı falan göremiyorum ben üstteki mesajımda. Bunu yapmayacağımıda en iyi bilenlerden olman gerekir aslında...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti