Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.05.16, 00:46   #41
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161604
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Canan Karatay: Çaya Şeker Yerine Tereyağı Koyun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
ReaL konu sahibinden, senden veya ikinizden birden yapılmış ne kadar gereksiz bir alınganlık bu böyle...

Yazdığım ilk mesaj üstte ve bende zaten dediğin gibi konunun nasıl açıldığını çok iyi bilmekteyim ve kaynaktaki hataya vurgu yaptım. Bir sonraki mesajımda LaLe 'ye verdiğim cevabıda okuduysan şayet asıl neye gönderme yaptığımı orada çok net bulursun sanırım.

Benim bahsettiğim (Tereyeğı örneğindeki gibi) bir imla hatası değil basın oraganlarının bir haberi verirken haberin aslını nasıl çarpıttıkları ve kendilerine göre yorumlar yaparak insanları nasıl yönlendirdikleriydi.

Yani senin dediğin gibi bir yüze vurma olayı falan göremiyorum ben üstteki mesajımda. Bunu yapmayacağımıda en iyi bilenlerden olman gerekir aslında...
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
3-5 paragraflık yazıdaki bariz hataları bile ayıklamayı becerememişizdir ve söz konusu ahkam kesmek
Alınganlık değil, bariz açık açık birden fazla aynı cümleye takıldığını belirtmişsin.

Burada bir tek konuya odaklanıp, cımbızlama yapılması halinde herkesin yazısında hata bulmak mümkün...

Yazı sonlarında kullanılan ikonlar yazılarımıza anlam yükler...

* * *
Haberin okuyucular tarafından ilgi çekmesi için garip başlıklar konulması ayrı bir konu...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.