Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.05.16, 01:45   #23
nurideniz34
Uzman Üye

nurideniz34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 622
Ettiği Teşekkür: 57546
Aldığı Teşekkür: 8111
Rep Derecesi : nurideniz34 artık herkes tanıyornurideniz34 artık herkes tanıyornurideniz34 artık herkes tanıyornurideniz34 artık herkes tanıyornurideniz34 artık herkes tanıyornurideniz34 artık herkes tanıyornurideniz34 artık herkes tanıyornurideniz34 artık herkes tanıyornurideniz34 artık herkes tanıyornurideniz34 artık herkes tanıyornurideniz34 artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Cap Canli
Thumbs up Cevap: Ben Kimim... (nurideniz34)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Bak bu olayla en çok @Insanlikarayan ın merakını gidermiş oldunuz. Bu güne kadar nasıl oldu da sizi iredelemedi şaşırdım doğrusu. Gerçi kendileri de en son dün akşam 00:16 görülmüş. Buna da hayret ettim. Hasta falan değildir umarım.

Kendinizi kısaca ve öz olarak samimiyetle tanıtmanız bizleri formumuza önem verdiğinizin göstergesi diyebilirim. Moda da oturduğunuzu söylemişsiniz. Belki de karşılaşmışızdır beki de karşılaşmamışızdır. Kimbilir....

Balık konusu ile ilk geldiğinizde aslınızın nereden geldiğini tahmin etmiştim.(kendi kendime "aha bu Rizeli" demiştim)
Bizlerle paylaştığınız yazıları okumaya çalışıyorum. Balıklarla ilgili bilgilenmemize katkıda bulunuyorsunuz. Aynı zaman da bu işi hobi olarak yapan değerli konular açarak bizleri de mağdur etmeyen değerli kişilik @Dilaver arkadaşıma da bir bakıma yardımcı oluyorsunuz. Bu duruma eminim ki kendisi de çok memnundur.

Aramıza hoşgeldiniz. Sefalar getirdiniz.
.................................................. ......................

Kendinizi kısaca ve öz olarak samimiyetle tanıtmanız bizleri formumuza önem verdiğinizin göstergesi diyebilirim. Moda da oturduğunuzu söylemişsiniz. Belki de karşılaşmışızdır beki de karşılaşmamışızdır. Kimbilir....
.................................
Tanışmayı çok arzu ederim. Neden olmasın...damacı sokaktaki Cafe Bira Fabrikasından Apartman yöneticisi olarak beni sorabilirsiniz...Bir Türk kahvemizi içmeye her zaman bekleriz....

İstanbul - 0RH pozitif -1949

Balıkçı Reisi: Nuri Deniz
(Kimya ve İşletme müh.)
nurideniz34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz nurideniz34'in Mesajına Teşekkür Etti.