Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.05.16, 02:21   #4
ugLy
Yasaklı Üye

ugLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 216
Aldığı Teşekkür: 964
Rep Derecesi : ugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Kuskulu
Standart Cevap: Bulut mu? Alev Topu mu?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Dün ATV'de Nihat Hatipoğlu'nun programına takıldım, inanılmaz bir program, gülmek isteyen varsa seyretsin bu kepazeliği, bir fotoğraf döndürüp durdular; gökyüzünde arapça Allah yazısı oluşumu diye...
Bakıyorsunuz masmavi bir gökyüzü, hiç bir şey yok sonra güya belirginleştirmek adına üzerinden geçiyorlar...
Haaah, işte o zaman Allah yazısı tabak gibi çıkıyor karşınıza.
Millet de huşu içerisinde izliyor bulut şeklinde bir font ile Allah kelimesinin yazılışını...
Yahu farzedelim ki Allah şeklinde bir bulut oluşumu var, o zaman domatesin kesitinden çıkan haç şekline ne diyeceğiz!..
Doğa bile bölünmüş desenize,
Hristiyan domates Müslüman buluta karşı...
Sevgili @Rosebud.
Yaşınızın vermiş olduğu olgunluğa sığınarak ve beni iyi niyetinizle anlıcağınızdan emin olarak,hiç yapmadığım birşey yapıcam şimdi.

Asla inanç ve din polemiğine girmeyen biriyim.Lâkin bu yazınızda bir alay sezdim
Ne Nihat Hatipoğlu faniyim nede Islam Savaşçısı.Ama insanların feyz-i hislerine "gülünç,gülmek isteyen izlesin"gibi söylemleri yakıstırmaya kalkmanızı size yakıştıramadım.
Insan sevdiği herşeyi heryerde görür gibi olur.Bunu kimse inkâr edemez.Âşık insan bile aşığını her nisâ-ı cemâlda dahi arar.

Ister inanır ister inanmazsınız.O sizin sorununuz.Ama alay ederek bunu kimseninde dillendirmeyede hakkı yoktur.
ugLy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ugLy'in Mesajına Teşekkür Etti.