Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.05.16, 08:43   #5
Chevy
XooX

Chevy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 189
Ettiği Teşekkür: 2362
Aldığı Teşekkür: 7217
Rep Derecesi : Chevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Merakli
Standart Cevap: Bulut mu? Alev Topu mu?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ugLy Mesajı göster
Sevgili @Rosebud.
Yaşınızın vermiş olduğu olgunluğa sığınarak ve beni iyi niyetinizle anlıcağınızdan emin olarak,hiç yapmadığım birşey yapıcam şimdi.

Asla inanç ve din polemiğine girmeyen biriyim.Lâkin bu yazınızda bir alay sezdim
Ne Nihat Hatipoğlu faniyim nede Islam Savaşçısı.Ama insanların feyz-i hislerine "gülünç,gülmek isteyen izlesin"gibi söylemleri yakıstırmaya kalkmanızı size yakıştıramadım.
Insan sevdiği herşeyi heryerde görür gibi olur.Bunu kimse inkâr edemez.Âşık insan bile aşığını her nisâ-ı cemâlda dahi arar.

Ister inanır ister inanmazsınız.O sizin sorununuz.Ama alay ederek bunu kimseninde dillendirmeyede hakkı yoktur.
Merhaba ugly..

@Rosebud arkadaşımızın anlattığı şeyde alay göremedim.

bu gibi din adamları böyle şeyler kullanarak bu işin ticaretini yaparlar...
Bundan öncede allah diyen karga vardı.
Çok değil 1 sene önce mersinde bir domuzu ve yavrularını 'haram' diye taşlayarak öldüren bir toplumdan bahsediyoruz.
bu topluma nasıl itibar edelim? Bunlar komik ve gülünmeyi hak ediyor
Chevy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Chevy'in Mesajına Teşekkür Etti.