Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.05.16, 12:20   #6
Supernatural
Müdavim

Supernatural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 903
Ettiği Teşekkür: 23252
Aldığı Teşekkür: 26918
Rep Derecesi : Supernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bulut mu? Alev Topu mu?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ugLy Mesajı göster
Sevgili @Rosebud.
Yaşınızın vermiş olduğu olgunluğa sığınarak ve beni iyi niyetinizle anlıcağınızdan emin olarak,hiç yapmadığım birşey yapıcam şimdi.

Asla inanç ve din polemiğine girmeyen biriyim.Lâkin bu yazınızda bir alay sezdim
Ne Nihat Hatipoğlu faniyim nede Islam Savaşçısı.Ama insanların feyz-i hislerine "gülünç,gülmek isteyen izlesin"gibi söylemleri yakıstırmaya kalkmanızı size yakıştıramadım.
Insan sevdiği herşeyi heryerde görür gibi olur.Bunu kimse inkâr edemez.Âşık insan bile aşığını her nisâ-ı cemâlda dahi arar.

Ister inanır ister inanmazsınız.O sizin sorununuz.Ama alay ederek bunu kimseninde dillendirmeyede hakkı yoktur.
Sözlerinizde samimi olduğunuza inanıyorum o yüzden rahat olabilirsiniz fakat şunu bilmelisiniz ki inançlar taşmıyorsa eğer benim açımdan bir sorun yok demektir, meselâ Allah'ına inanır, namazını kılar, orucunu tutar ancak ne zaman ki verdiğim örnekteki gibi hurafeye varır iş, benim için o zaman eğlence başlar.
Ben anlatmak istediğimi gayet net anlattığımı düşünüyorum nitekim @MooN arkadaşım mesajımı almış o nedenle daha ayrıntıya girmeyeceğim.

TEARS AND SOUVENIRS
Supernatural isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Supernatural'in Mesajına Teşekkür Etti.