Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.05.16, 02:09   #3
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39622
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Davutoğlu Kumpas ve Şantajla Görevi Bırakmaya Zorlandı! | Uğur Dünda

Sen!!!

Sen sırf bu günü kurtarmak için bu reziller karşısında susarsan;

çocuklarının geleceği için bile risk almazsan...

...

İranlı ailelerin çocukları ülkelerinin nasıl din adına bir saçmasapanistan haline getirildiğini kim bilir kaç kez analarına/babalarına sormuşlardır...

...

Yarın çocuklarınız size de soracak!

...

Ne cavap vereceksiniz?

''Sofranıza ekmek koyabilmek için katlandık'' mı diyeceksiniz?

...

Şaka falan değil...

Babam bana solcu olduğum için ve ülkemi savunduğum için kızmazdı ama eylemlere katıldığımı, polis tarafından defalarca yakalandığımı, kafamın-gözümün patladığını falan duyunca kızardı...

...

Bir gün Emniyet' ten perişan bir vaziyette eve gelmişim.

Evde misafirler var tesadüfen...

Peder bana fırçayı bastı:

Ben de herkesin önünde hepsine dedim:

''Biz adam gibi bir ülke bıraksaydınız, ben kendi çocuklarıma güzel bire ülke bırakmak için bu hale gelmezdim!''

...

Hepsi sustu!

...

Siz de babam gibi yapın ve susun.

...

Çünkü siz sustukça sıra çocuklarınıza, sonra torunlarınıza, sonra onların çocuklarına gelecek...

...

Korkaklıkla çocuklarınızın geleceğini çalıyorsunuz!

Uyanın artık!!