Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.05.16, 07:20   #4
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131088
Aldığı Teşekkür: 42528
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Can Dündar | Yılmaz Özdil

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Çok doğru bir tespit.

Ben sadece katkı yapacağım:

Peki lafa gelince laik, Kemalist ve Ataürkçü olup, iş vatana sahip çıkmaya gelince o küçümsediği makarnacı-kömürcü tayfası kadar bile olamayana ne denir?

...

Soma' da kadın kocasını, çocuğunu falan kaybediyor yobaz tekeller para kazansın diye...

...

Ve yine o Soma' da en güçlü parti, o kadından kocasını, oğlunu alan parti.

...

Bu yobazlar o dandik değerleine kocalarından, çocuklarından daha bağlı...

...

Ya o lafta laik, Cumhuriyetçi ve Kemalist olanlar?

...

Yobazlar ve laikler maça çıkmış...

Laikspor' da kazanma hırsı, azmi ve davaya bağlılık yok...

...

Yobazspor eze eze yeniyor...

...

Çünkü sen sahada yoksun...

...

11 kişiden sadece bir-iki tanesinde kazanma hırsı...

Sahada onları bile satıyorsun.

...

Senden makarnacı-kömürcü falan bile olmaz...

...

Makarnacı-kömürcü, aldığı makarnanın-kömürün hakkını veriyor...

Sen Mustafa Kemal' in senin eline verdiği hakların, bu vatanın ve bu Cumhuriyet' in hakkını veremiyorsun...

Açıkçası kardeşim; sen o küçümsediğin makarnacı ve kömürcüden çok daha rezilsin!

Cok Interesan!.

Bir kac sene evvelsine kadar, Alevi, Sünni, Shi, Salafi diye terimleri bile ayirt edemiyordum.

Cünkü hic Interessemi uyandirmamisti!.

Bir Problemi cözebilmek icin, buna kapanmak degil, kavramaya calismak gerek!.

Problemler ortada, Din´in örtüsü altinda, Kene gibi Insanligi Mahvetmeye kalkan Mahlükler, en Gücsüzün bile Gücsüzlügünü kullanip, birde güzel bir laf uydurup, Bademlemeymis oda, (******************** bu araya artik düsünebildiklerini yerlestirebilirsin).

Daha halen anliyamiyorsun Laikligi degilmi?.

Hic korkma, anlamani bile artik beklemiyorum, sadece Ister Seve seve, ister Seve seve Dogu Anadoluyu Hashasilere vermeyi düsünmüyorum!.

Bu Topraklardan bir Karis vericegime, bu Topraklari bölmeye calisanlara bu Topraklari Mezar yapmaya bile raziyim!.

Istedikleri kadar Kama Sirtima saplamaya calissinlar!.

Balkanlardan, Yemen´e kadar olan Toprak bütünlügümüz, bir sefer daha bozulmustu, böyle Hashasilerle isbirligi yapanlar yüzünden!.

Tarihte yapilan hatalar yüzünden, halen Dogu Anadolu kan gölünde!.

Ayrilmak degil, Bir Bütünlesmek lazim bu Ayrimci Hashasilere karsi!.

Seni bile burada anlamaya calisiyorum!.

Mustafa Kemal´imiz, Makedonyali olarak, Dogu Anadoluyu kurtarmaya calisirken, Makedonyayi taminla kaybetti, bir Makedonyali olarak bu iyilesmeyen yaran büyük!.

Bir Trakyali olarak sadece sunu söyleyebilirim, Komsu oldugumuzu sen en iyi sekilde biliyorsun.

Halbuki buralara ilk ayak attigimda, Makedonya ve Mazedonyanin birlesmesine ugrasan Internet sitesini bile buraya Link´leyip, Makedonyanin Yünan olmadigina karsi, 'Imza bile toplamaya calismistim.

Inanmazsan Is Makedonia Helenik diye bir arattir!.

Evet Makedonyayi Tümüyle kaybederken, Trakyanin bir parcasini anca kurtarabildik.

Ingiliz Usaklari SAUdiler yüzünden, Petrol yataklarinida kaybedip, Bir Yüzyil boyunca Petrol kuyularini kuruttular.

Simdi ayni Hashasiler Acliktan ölücekler diye yeniden birlesip, Dogu Anadoludaki Petrol yataklarini Yutmaya soyunmus, bir kac akilsizda, burada verinde Kurtulalim diye Politika sürdürüyor!.

Hashasiler tarafindan Sirtimiza Kamayi yemeye alismisiz, ölümle bizleri korkutamazlar!.

Yeniden Torunlarimizin Risklerini, ona buna uyup veremeyiz!.

Cocuk Tecavüzcüsü, hangi Din´den olursa olsun her zaman Cocuk tecavüzcü kalicaktir!.

Teröristte hangi Irktan olursa olsun. Terörist kaldigi gibi!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.