Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.05.16, 03:44   #34
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131287
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Özel Mesajların Adminler Tarafından Okunup, Okunamadığına Dair Açıkl

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Aman abi nasıl bilmezsin?

Adamlar senin aleyhinde olan tüm bilgilerini, beğendiğin ürünleri, ilgi alanlarını ele geçirdikleri anda, bu verileri uluslararası reklam şirketlerine çok cuzi fiyatlarla satıyorlar, günümüz de en çok para eden şey bilgidir ve adamlar bunu çok rahat kullanıyorlar, forum alanında mesela donanımhaber adamların ilgi alanına göre forum mesaj araçlarına bile reklam koymaktan çekinmiyorlar ilginçtir ki söz konusu reklamlarda google'dan aradığın ürünler olabiliyor ya da alakasız ürünler de olabiliyor.

Tamamda bunun özel mesajlarla ne iliskisi var´ki?.

Bu durumda herkes kendisini sorgulamasi lazim, her yanan isiga evet derse, Donunu bile cikartildiginin farkina varamaz!.

Ben bile Google bile olsa, sadece ara sira Temporer olarak yetki veriyorum, gerisini kökten sünnet ediyorum.

Galiba surada biraz karisiklik olusup, buradaki tutumla, Internet geneli karistirilmis.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.