Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.05.16, 04:18   #4
Taner
Tam Üye

Taner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 61
Ettiği Teşekkür: 1141
Aldığı Teşekkür: 1751
Rep Derecesi : Taner muhteşem bir gelişmedeTaner muhteşem bir gelişmedeTaner muhteşem bir gelişmedeTaner muhteşem bir gelişmedeTaner muhteşem bir gelişmedeTaner muhteşem bir gelişmedeTaner muhteşem bir gelişmedeTaner muhteşem bir gelişmedeTaner muhteşem bir gelişmedeTaner muhteşem bir gelişmedeTaner muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Terazi ile Deve Düzmek

(AKP politikacıları başlangıçta Fethullah Gülen cemaati ile birlikte hareket ediyor, kumpasları birlikte hazırlıyordu. Ne zaman ki işin içine koltuk davası, maddi çıkarlar girdi, suçu “Paralel yapı” üzerine atmaya başladılar. “Yanıldık, bizi yanılttılar…” dediler…) Bu bölümü çıkarttım ve üzerine görüşümü paylaşmak isterim. Öncelikle her şey karşıtı olduğu sürece vardır. Amerikanın kendini var edebilmesi için yıkılan doğu bloku sonrasında geliştirdiği politika el kaide ve benzeri direkt cıa kanalıyla oluşturulmuş örgütleri karşıt göstermek olmuştur. Ve 11 eylül saldırılarında cıa parmağı olduğu konusunda ciddi kanıtlar vardır bunları uzun uzun anlatmayalım isteyen araştırabilir. Gelelim ülkemize Malum şahıs karşısında dişine dokunur bir rakip göremediği için içinden çıkmış olduğu ve sayesinde varolduğu fetoyu kendine karşıt göstererek hem kendisini güçlü gösterecek hem de istediği zaman ağlayıp halkı kandırma oyunu çalma fırsatı bulacak hem de aslında kendi paraleli olduğu fetö ya ortadaki bazı suçları atıp kendini aklamış olacak. Malum kişi bu kadar akıllı mı ekbette ki değil. abd fetö ve onun ülkemizdeki uzantısı halen işbirliği halindeler ve cıa tarafından planlanan senaryoyu oynamaya devam ediyorlar. Tabi fetö bu gün hayatta mı bunu bile bilmiyoruz. Bunun üzerine benim bazı ciddi tezlerim var, Bu tür tezlere genelde herkes komplo teorileri diyor. Ama ben bir kısmını sizler ile paylaşacağım: Abd nin oluşumu geçmişi geçirdiği sürece bakacak olursanız nasıl yahudiler tarafından ele geçirildiğini yeni keşfedilen toprakların bu kadar geliştiğini eski dünya da emperyal geleneğe sahip bir çok devlet varken abd nin kuzey güney savaşına rağmen bir numara olması aslında ilginç bir serüvendir. yahudiler çok uluslu devletlerde gelişmeye meyillidirler. Abd den önce Osmanlı onlar için tüm dünyada istenmedikleri zamanlarda sığınak olmuştur. Osmanlı da çok uluslu idi. Koskocaman bir saray yapıldı beyaz saraydan büyük bakingam sarayından büyük. Malum kişi ben bugün varım yarın yokum ben bunu kendim için yaptırmadım diyor. Aslında doğru söylüyor. Taşları yerlerine koyun. Bop projesi ile yeni osmanlıcılık tezleri örtüşmesi... Yeni osmanlıcılık ahmet davutoğlu ile her ne kadar özdeşleşmişse de davutoğlu bunun yaratıcısı değil takipçisidir sadece... Bu açıklamayı niye ekledim: davutoğlunun istifa etmesi yol haritasında hiç bir değişiklik olmadığını sadece bir kilometre taşının kullanılıp atıldığını vurgulamak istedim.