Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.05.16, 22:55   #51
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161456
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Özel Mesajların Adminler Tarafından Okunup, Okunamadığına Dair Açıkl

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi arsizbela Mesajı göster
hiç sanmıyorum okunduğunu o zaman her yerde okunur saçma
Evet çoğu yerde okunuyor. Özellikle ergenlik çağındaki kişilerin kurdukları forumlarda kesinlikle okunuyor.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Ben kendime kalıcı bir forum kuracak olsam o eklentiyi mutlaka kurardım ve eklentinin kurulu olduğunu da duyururdum, sonuçta burası bir forum o kadar özel ne konuşulabilir ki!
Trolü var, hırsızı uğursuzu var, intihar bombacısı var, katili var, sapığı var...
Site özel mesajlaşması üzerinden olası illegal faaliyetlerin önünü kesmek gerekir, temiz ve güvenli bir site için.
Biraderim, aykırı bir mesaj yazıldığında arkadaşlar zaten bizi uyarıyor. Biz de gereğini yapıyoruz.

Zaten siteye yeni üye olan kişiler bir mesajdan fazla mesaj yazamıyor.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MariaPuder Mesajı göster
Şifremi isteyen olursa yazayım... Hiç bir çekincem yok... Biline...
Sakin ol yahu. Senin şifren ile başkası siteye girmeye çalışırsa benim mutlaka haberim olur... Böyle şeylere gerek yok.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.