Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.05.16, 00:21   #62
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39601
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Özel Mesajların Adminler Tarafından Okunup, Okunamadığına Dair Açıkl

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ekin Mesajı göster

Adminlerin okuması beni ilgilendirmiyor. Özel mesajda ne yazacağımda 3. bir şahsın okumasından gocunayım. Herşeyi ulu ortadada söylerim. Tabiatım bozuk.

Bana özel mesaj atmayın tüm foruma yayınlarım. Rezil olursunuz.

@Aristo o dediğin yıllarda Allahtan msn diye birşey vardı. Senin dediğin zamanlardaki maillerin hala duruyor be abi yayınlıyayım mı

Hah ha ha...

Valla ben de o zamanlardan epey mesajı kopyaladım ve zulaya attım. Bakarsın biri başka bir yerde karşıma çıkar da tersoluk yapar diye...

...

Ha bu arada yukarıda verdiğim o koskoca forumun nasıl dağıldığına ve kapandığına Ekin' de o forumun adminlerinden biri olarak şahittir.

O zamanlarda Türkiye' de 80 küsür online üyeli sadece bir kaç forum vardı.
Bir diğer admin ötekilerin mesajlarını okuyup, bir de foruma script yükleyerek silinen özel mesajları bile geri kazanıyordu...

...

Böyle forumlar batar. Çünkü kişisel hesaplar ile bir forum yürümez.