Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.05.16, 00:22   #63
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Özel Mesajların Adminler Tarafından Okunup, Okunamadığına Dair Açıkl

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi İlya Mesajı göster
Dur hemen bağırma yahu hem bu forumun domain yaşı okadar varmiki

@başakca netice itibari ile ne dersen de kırgın olduğum şeyler var ve yazmadan da edemedim.
İnsanı durduk yerde hoplatmayın sizde.

Kırgın olduğunuz şeyler nedir bilmiyorum. Yeri burası mı onu da bilmiyorum. Kırgınsanız kime veya neye kırıldıysanız açık açık yazın da bizde ona göre gardımızı alalım. Zan altında bırakmak yakışmaz. Kaldı ki buradaki yönetici arkadaşlarım bile bile kimseyi kırmaz sabırla her şeye cevap vermeye çalışırlar.
Birde şu var. Sürekli kaşınan varsa da itina ile üzerinde işlem yapılır.

Yav durduk yere bir çuval şey yazdırdınız bana.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Sitenin kuruluş tarihi: 2006

Basakca 1999 derken 2009 demek istemiş...
Sevgili ReaL ciğim nasıl da anlar ne demek istediğimi.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
@başakça 10 yıl rötarlı geliyor
Heh ... Aldın sazı eline. İyi vur tellerine. Bir daha bu şansı yakalayamazsın.

Hem ben yaşlıyım olacak o kadar

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.