Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.05.16, 00:57   #68
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Özel Mesajların Adminler Tarafından Okunup, Okunamadığına Dair Açıkl

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi İlya Mesajı göster
Yahu hocam susuyorum, susuyorum yinede. konuşmak zorunda kalıyorum. Forumdan kalıcı olarak özel mesaj silinmez veritabanında hepsi kayıt altındadır belki periyodik olarak belli aralıklarla otomatik görünmüyor olabilir ancak admin tabana inip silmedik ten sonra hicbir veri silinmez. Yani başka forumlarda felan hemen özel mesajı atayim yada okuyup sileyim diye bir hataya kapılmayın mesajı ancak profilinden silersin

Saygılar hocam.
Bu konu benim yöneticilik yaptığım hiç bir forumda ilgi alanıma girmediği için ayrıntılarını bilemem. Ama senin sildiğin mesajı forum ''çöplüğünden'' çıkarmaya niyetli olanlar varsa zaten bunun yolunun olduğunu da biliyorum. Ben şahsen yöneticilik yaptığım her forumda özel mesajların okunabilir olduğunu biliyorum. 20 yıla yakındır; belki de daha fazla (ta o 56k modemlerden bu yana) çok forumda yöneticilik yaptım ve hepsinde özel mesaj okuma eklentisi vardı. Dediğim gibi bir defa bir tek PM okudum o da şikayet edenden duyduğum şüphe üzerineydi.

Hatta bazı yöneticilerın bu süreçte bana uyarıları olmuştur... X bayan ile Y erkek özel ilişki içinde... Bir bir lerine bunları bunları falan filan yazıyor diye...

Ama bana ne?

Taciz, tehdit ve pislik olmadığı sürece bana ne? Bir şikayet olmadığı sürece bana ne?

...

Buralar sosyal bir alandır. İki insan bu alanlarda bir birlerine ilgi duyabilir, ilişki kurabilir... Bu ilişkilerini doğal olarak özel mesajlarla da başlatıp, yürütebilirler... Ama bana ne? Ben bir forumda tanışıp evlenen insanları bile biliyorum. Normaldir. Hayata uygundur.

İki insanın mesajlaşmalarına burnunu sokanın kendisinde bir eksiklik vardır...

...

Ha bu konu kapanmaz.

...

Çünkü buraya gelen insanların çoğunun başka forumlarda geçmişleri var. Ve dediğim gibi yer aldığım forumların hepsinde forum sahibinin verdiği yetkiye göre bazı yöneticilerin özel mesaj okuma yetkisi de vardı.

Doğal olarak başka forumlardan buraya gelen insanlar da ''özel mesajlarımız okunuyor mu?'' diye soracaktır.

Yani 10 defa ''bu forumda okunmuyor'' deseniz, yine de şüpheleri olacak ve soracaklardır.

Asllında V bülletin' de toptan bu eklentiyi yok etmek gerekli ama mümkün değil.