Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.05.16, 21:09   #17
İlya
Uzman Üye

İlya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 5857
Aldığı Teşekkür: 6541
Rep Derecesi : İlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 7 En İyi Fotoğraf Barındırma ve Paylaşma Servisi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Doğru söylüyorsun ama maliyetli olur, free hostinglere de güvenilmez bence ama denemekte fayda var, bir ara kurayım bir script.

Eğer bir vep siten varsa kesinlikle bunu yap derim tabiki atiyorum bir imageshacka yada büyük resim yükleme servislerine yukledigin resimler gibi googlede hizli index almasını bekleme ama diger hiçbirisine güvenme. Maliyet açısından ise çokta maliyetli olacağını sanmiyorum.

Resimlerini al kendi bunyene aklında soru işareti kalmasın. İmageshack a çatır, çatır binlerce resim yukledim zamanında ve beni mahvetti. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş.