Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.05.16, 22:23   #294
Abartmatozu

Abartmatozu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 282
Ettiği Teşekkür: 1050
Aldığı Teşekkür: 2399
Rep Derecesi : Abartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği var
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Burayı Nereden Buldunuz?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi **EMEL** Mesajı göster
Selam eski dost. Bu herkese önayak olan Tanıdık sen misin yoksa. Ne çok referans olmuşsun millete. Büyük teşekkür sana.

Ben mi nasıl geldim?

Her ne kadar VBulletin, **EMEL** 13.02.2009 da girdi buraya diyorsa da inanmayın. O tarih bizim SMF den buraya taşındığımız tarih.

Yani Forum Gerçek daha SMF iken buradaydım. Yıl 2008. Az konu taşımadık

Efendim SMF iken nasıl buldum derseniz, valla başka bir sitenin admini iken transfer edildim. Araya ağır hatırlar konuldu vs vs

İlk yıllar her ne kadar cevval cabbar atakan bir admine hanım idiysem de sonraki yıllarda iş yükü ve bir takım özel sebeplerden dolayı fazla uğrayamaz oldum siteye. Sonraları gelip uğrasam da eski kadronun olmaması tanıdık isimler göremeyişim sanırım uzaklaştırdı beni.

Ama bu sitede neden ne sebepten giderseniz gidin bir kişi varki ondan gidemiyorsunuz. @ReaL kişisi. Siteyi özlemeseniz bile onu özlüyorsunuz yapacak bişe yok

Ha siteyi özlemedin mi derseniz, elbette çok özledim, eski konulara dalanlar varsa nasıl bir ortam olduğunu görmüşlerdir o dönemde. Eminim şimdide öyledir. Her dönemin kendine has güzellikleri kaliteli kişilikleri var. FG yi FG yapan da bu kalite zaten. Takip edip tanımaya çalışıyorum vaktim oldukça. Baba evi gibi burası. Bir süre uzak kalsanız bile dönüp gelebileceğiniz sizi sevgiyle karşılayan bir yeriniz hep var.

Hepinizin nezdinde ReaL' e yıllardır bu siteyi ayakta tuttuğu için teşekkür ediyorum.

Sevgiler, Saygılar...

Hoşgeldin emel
Çok uzun zaman sonra seni görmek çok mutlu etti beni.

Tapatalk ile gönderildi
Abartmatozu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Abartmatozu'in Mesajına Teşekkür Etti.