Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.05.16, 01:53   #8
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161456
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Kılıçdaroğlu: Cübbeyi Çıkarın

CHP ne çektiyse hizipçilikten çekti.

Tasfiye edilmesi de çok iyi oldu. Herkes kendini bulunmaz hint kumaşı sanıp kendini çok yükseklerde görüyor. Parti kurdu aldı boyunun ölçüsünü... O da benim gözümde bir bölücü... akp liden hiçbir farkı yok. Süheyl Batum'u çok severdim, o da bir hayal kırıklığı...

Parti disiplinine uymayan elbette tasfiye edilecek en doğru davranış da bu.

* * *

Çalışırken akp ve mhp lilerle siyasi konularda tartışırken en zayıf noktam buydu. Diğer partiler CHP nin bu zaafiyetini iyi kullanıyorlar.

Çok akıllı solcular da lider beğenmiyor. Her seçmen kendine göre bir lider benimsemiş durumda.

* * *

Konu Kılıçdaroğlu'na geldi, geziye geldi... Neyseki dinden iyidir.

* * *

Yargıtay Başkanı, Danıştay Başkanı iyi yapmış dimi... Evet biz hak ediyoruz, daha çok daha çok...

Bu konuda bile Kılıçdaroğlu eleştiriliyorsa gerçekten biz herşeyi hak ediyoruz.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.