Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.05.16, 02:16   #9
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39535
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kılıçdaroğlu: Cübbeyi Çıkarın

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
CHP ne çektiyse hizipçilikten çekti.

Tasfiye edilmesi de çok iyi oldu. Herkes kendini bulunmaz hint kumaşı sanıp kendini çok yükseklerde görüyor. Parti kurdu aldı boyunun ölçüsünü... O da benim gözümde bir bölücü... akp liden hiçbir farkı yok. Süheyl Batum'u çok severdim, o da bir hayal kırıklığı...

Parti disiplinine uymayan elbette tasfiye edilecek en doğru davranış da bu.

* * *

Çalışırken akp ve mhp lilerle siyasi konularda tartışırken en zayıf noktam buydu. Diğer partiler CHP nin bu zaafiyetini iyi kullanıyorlar.

Çok akıllı solcular da lider beğenmiyor. Her seçmen kendine göre bir lider benimsemiş durumda.

* * *

Konu Kılıçdaroğlu'na geldi, geziye geldi... Neyseki dinden iyidir.

* * *

Yargıtay Başkanı, Danıştay Başkanı iyi yapmış dimi... Evet biz hak ediyoruz, daha çok daha çok...

Bu konuda bile Kılıçdaroğlu eleştiriliyorsa gerçekten biz herşeyi hak ediyoruz.

O zaman bir düşünelim.

Neden CHP kazanamıyor?

...

Sen Emine Ülker Tarhan' ı, Süheyl Batum' u, Umut Oran' ı ve bir çoğunu dışlayıp, partinin tepesine Bekaroğlu gibi islamcıları getirip, bir de Ekmeleddin denen rezili CB adayı yaparsan AKP değirmenine su taşır ama muhalefet falan yapamazsın!..

Şu herif...

Adını unuttum:::

Şu meşhur kadın... Eski TV dizisindeki Behlül' ün sevgilisi olan kadının şimdiki kocası...

Marifetmiş gibi ''CHP' de ulusalcı kalmadı'' diyor...
Bunu da daha 6-7 ay önce demişti utanmadan...

Biliyoruz ki ulusalcılar Ergenekon, Balyoz ve casusluk operasyonlarıyla ordudan, medyadan, üniversitelerden tasfiye edildiği süreçte CHP' den de tasfiye edildiler...

Şimdi kalkıp ''CHP neden muhalefet yapamıyor?'' diye sormak, abesle iştigaldir.

Yapamaz!

Çünkü muhalif damarları KK ile tıkamşın...